Kategorie

Reklamacje i zwroty

W jaki sposób mogę zareklamować lub zwrócić towar ?

Procedura reklamacyjna

  • Przy odbiorze przesyłki Kupujący powinien sprawdzić w obecności kuriera lub listonosza czy opakowanie zawierające zamówiony towar nie zostało uszkodzone. Jeśli Kupujący zauważy uszkodzenia, należy odmówić przyjęcia przesyłki lub sporządzić protokół uszkodzenia oraz niezwłocznie poinformować o tym fakcie firmę EMPIREUM. 
  • Po odebraniu prawidłowo zapakowanej przesyłki należy niezwłocznie sprawdzić jej zawartość. W przypadku stwierdzenia niezgodności w dostawie, należy zgłosić ten fakt firmie EMPIREUM.
  • Uzasadnione reklamacje będą załatwiane na koszt firmy EMPIREUM w terminie 14 dni roboczych od daty otrzymania zgłoszenia.
  • Kupujący ma prawo do zwrotu towaru w ciągu 10 dni od daty otrzymania, na własny koszt, o ile nie naruszył oryginalnego opakowania dowolnego produktu. Po tym terminie Kupujący może skorzystać z prawa rękojmi lub niezgodności towaru z umową zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami Kodeksu Cywilnego. Zwrotowi nie podlega towar rozpakowany lub noszący ślady użytkowania. Przed dokonaniem zwrotu Kupujący powinien skontaktować się z firmę EMPIREUM w celu ustalenia szczegółów zwrotu. W przypadku rezygnacji z zakupu koszty przesyłki w pokrywa Kupujący. 
  • W przypadku uzasadnionej reklamacji lub zwrotu towaru, wartość zamówienia będzie wypłacana na konto, z którego Kupujący opłacił zamówienie, lub przesyłana przekazem pocztowym w przypadku zapłaty przy odbiorze.
  • W przypadku zaginięcia przesyłki z winy osób trzecich, firma EMPIREUM zastrzega sobie 30 dni roboczych na wyjaśnienie.

 

Pobierz formularz zwrotu towaru - POBIERZ

Pobierz oświadczenie o odstąpieniu od umowy - POBIERZ